Maxitrade

Maxitrade

Maxitrade Oszustwo

Nikt ich nie reguluje. Regulują się sami i sami ustanawiają sobie warunki. Oto co proponuje broker Maxitrade.

Ostatnie wpisy na forum

Maxitrade Oszustwo

Jestem pewien, że gdybym to podpisał to na pewno nie zobaczył bym ani złotówki. Rejestracja na początku wygląda jak zakładanie profilu na forum lub e-mail.

Maxitrade Oszustwo

MaxiTrade oferuje przyjazną platformę transakcyjną. Na pierwszy rzut oka oczywiście wszystkie opcje wydają się tylko nieokiełznanym chaosem, ale po przejściu szkolenia umysł się rozjaśnia i każdy, nawet totalnie początkujący w tematach giełdowych/inwestycyjnych, odnajdzie się w działaniu platformy. Zapewniają stabilność i wypłacalność – jak jest w rzeczywistości? Każdy powinien przekonać się na własnej skórze, ponieważ co opinia, to inna. O komentarz na temat rzekomej polskiej licencji Maxitrade poprosiliśmy KNF.

– Związek Banków Polskich zawsze przestrzega, że jedynymi instytucjami finansowymi, które są uprawnione do uzupełniania danych osobowych, w niektórych sytuacjach, są wyłącznie banki. Wszelkie przesyłanie skanów dowodów i kart, przy użyciu internetu, https://pl.forexdelta.net/maxitrade-informacje-o-brokerze/ instytucjom, które nie są wiarygodne, grozi narażeniem na utratę tożsamości, a także pieniędzy – zaznacza Przemysław Barbrich, rzecznik Związku Banków Polskich. – Pewnie pani źle usłyszała, bo pewnie połączenie było słabej jakości, tak, jak teraz.

Może zrozumiała, że pyta pan o Anglię. W tym momencie poprosiliśmy o kontakt z osobą odpowiedzialną za kontakt z mediami albo taką, która może zabierać głos w imieniu firmy. Po trzech minutach łączenia odebrał mężczyzna przedstawiający się jako Dominik Nowak.

Szybko okazuje się, że nawet jeśli wpłaconych środków nie stracimy na “złotych inwestycjach”, to możemy mieć problem z ich wypłatą. Na stronie Maxitrade nie brakuje zachęt, które mogą sugerować, że zyski są w zasięgu naszej ręki. Przypadek inwestorów firmy Maxitrade / Agricole Trade należy potraktować jako cenną lekcję, którą ktoś (niestety) za nas odrobił. Warto zapamiętać, aby przed rozpoczęciem inwestycji w określonym podmiocie, dowiedzieć się o nim możliwie jak najwięcej.

Broker (podmiot pośredniczący w usługach) oferuje także prowadzenie strony w języku polskim. Takie działania ma na celu uśpienie inwestorów i zaproszenie do współpracy jeszcze większej liczby osób. Kolejnym elementem perswazji jest zestawienie na stronie firmy (kilku osób), które ukazuje duże zyski z zainwestowanych pieniędzy. Konkretne sumy działają często na ludzką wyobraźnię i ograniczają naszą czujność.

W czasie rozmów z tymi, którzy wpłacili pieniądze i udostępnili dane, często słyszeliśmy, że prawdopodobnie “te same osoby” dzwonią z propozycją inwestycji w ramach kolejnego podmiotu – Maxitrade. Dokonałem kilku wpłat, zasilając konto w Maxitrade. Na początku 250 USD, zacząłem „grać”. Oczywiście, analityk z Maxitrade podpowiedział mi w co mam zainwestować. Musiałem dokonać kolejnych wpłat, abym nie wypadł z rynku i nie stracił 250 USD.

  • w sprawie informacji stanowiących rekomendacji dotyczących instrumentów finansowych lub ich emitentów.
  • – Jeżeli pan zechce zapłacić podatek, wówczas dzwoni pan do działu finansowego i ten wystawia panu dokument poświadczający pański zarobek.
  • W naszym odczuciu warto jednak wybrać bardziej sprawdzonego brokera.
  • Walczyłam z nimi z dokumentami, chciałam więcej zakryć informacji niż chcieli.

Kolejnym faktem, który dodatkowo poddaje w wątpliwość legalność działania firmy jest zezwolenie. Zezwolenie na prowadzenie działalności o charakterze maklerskim, którego firma nie posiada w żadnym państwie z obszaru Unii Europejskiej. Wobec tego można śmiało stwierdzić, że świadczone przez nich usługi maklerskie stoją w sprzeczności z prawem. Podejmując test wypłacalności, my sprawdzamy wiarygodność wypłat wtedy gdy uda nam się uzyskać zysk z inwestycji, wypłacamy swoje pieniądze.

Mogę to zrobić przez bankowość elektroniczną – i tak zrobiłem. Reklamację złożyłem przez system bankowości elektronicznej w zakładce “kontakt”, następnie “bezpieczeństwo” i “zwrot na kartę”. Krótko opisałem sytuację, że zostałem oszukany, finalizacja nie doszła do skutku, a umowa nie została podpisana. Trwało to tydzień. Pieniądze zostały zwrócone wraz z prowizją za przewalutowanie z PLN na USD.

Stosowane są tam prymitywne sztuczki takie same jakie stosują sprzedawcy odkurzaczy. Jeśli chodzi o wypłaty środków u brokera Maxitrade to jest ona opisana na stronie.

Maxitrade kłamie i zbiera pieniądze. Firma została wpisana na listę ostrzeżeń KNF [ŚLEDZTWO DGP]

Działaniem końcowym inwestycji jest sprzedaż zakupionych wcześniej aktywów (pierwotnemu sprzedawcy) po obecnej wartości rynkowej. Maxitrade to platforma służąca do inwestycji własnych środków finansowych na rynku wymiany kryptowalut.

MAXI TRADE TO OSZUSCI. w 3/4 przypadkach nie wyplacaja pieniedzy. Ani tych co wplaciliscie i chcieliscie je z powrotem odrazu bo zrezygnowaliscie z grania albo tych co juz graja, zarobia cos. Ja tez tak mialem dalem sie oszukac. Wplacilem 250 USD i potem poczytalem dopiero ze to sa oszusci wiec momentalnie bez nawet zaczecia grania chcialem te pieniadze z powrotem.

Robimy to na minimalnych kwotach zwiększając wpłatę jeśli faktycznie uda nam się ją otrzymać. Jeśli wszystko przebiega poprawnie środki wpłacamy ponownie. Maxitrade KNF Oczywiście to jest nasz sposób i nie powinien być brany pod uwagę jako coś skutecznego, każdy z nas podejmuje własny sposób sprawdzenia danego brokera.

Społeczność

W poprzednim roku, gdzie kurs bitcoina był cały czas na równej lini szukałem różnych alternatyw inwestowania. Problemy z ICO duże inwestycje z których nic nie powstało a wiele obiecywali. Od 6 miesięcy pracuje i zarabiam korzystając z platformy MaxiTrade.com pewnie już wiele osób o niej słyszało ponieważ bardzo skutecznie działają marketingowo i przez co mają grupę pozytywnych odbiorców i oczywiście też hejterów. Sam wychodzę z założenia że należy się pare razy przejechać aby nauczyć się wyciągać wnioski.

Maxitrade Oszustwo